Regulamin 2023-03-22T23:56:24+00:00

Regulamin Noclegi Na Różanej

Regulamin określa zasady świadczenia usług, odpowiedzialności oraz przebywania w budynku i jest integralną częścią umowy do której zawarcia dochodzi poprzez podpisanie karty meldunkowej, jak również poprzez dokonanie rezerwacji lub zapłatę zadatku za wynajęcie pokoju lub apartamentu.

1. Doba rozpoczyna się o godzinie 14, kończy się o godzinie 10 dnia następnego. Istnieje możliwość wcześniejszego zameldowania, w miarę dostępności wolnych pokoi. Późne zameldowanie, tj. po godzinie 19, możliwe jest jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu i opłaceniu z góry całego pobytu.

2. Pokoje wynajmuje się po przedłożeniu dokumentu tożsamości oraz po uregulowaniu zapłaty. Płatność w obiekcie wyłącznie gotówką.

3.W obiekcie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 07.00 rano.

4.Zachowanie gości obiektu oraz osób trzecich nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Obiekt może odmówić dalszego pobytu osobie, która narusza tę zasadę, nawet w trakcie trwania doby hostelowej.

5. Osoby niezameldowane w obiekcie mogą przebywać w pokojach do godziny 22.00. Po tej godzinie uprasza się o opuszczenie obiektu lub opłacenie noclegu przez osoby niezameldowane.

6. W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia papierosów. W pokojach zainstalowane są czujki dymu papierosowego. Złamanie zakazu będzie skutkowało karą w wysokości 200 zł. 

7.Zakazuje się wprowadzania zwierząt domowych bez wcześniejszego porozumienia.

8. Po wyprowadzeniu się i opuszczeniu pokoju należy zwrócić klucze osobie pracującej w obiekcie.

9.Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wchodzących w skład wyposażenia lokalu oraz znajdujących się w nim urządzeń technicznych, które powstały z winy Gościa lub innych osób przebywających razem z nim w pokoju.

10. Goście powinni zawiadomić pracownika hostelu w razie wystąpienia jakiejś szkody niezwłocznie po jej wystąpieniu.

11. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w pokoju.

12. Przedmioty pozostawione w pokoju po jego opuszczeniu będą przechowywane przez 30 dni.

13.Za zgubienie kluczy do pokoju, apartamentu lub parkingu pobrana będzie opłata w wysokości 100 zł.

14.Rezerwację gwarantujemy jeżeli na konto zostanie wpłacony zadatek w wys. 100% wartości pierwszej doby pobytu. W przypadku odwołania rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed rozpoczęciem się doby noclegowej lub w przypadku nie pojawienia się gościa w obiekcie, obiekt zatrzymuje cały wpłacony zadatek. 

15. Skrócenie pobytu nie jest związane ze zwrotem pieniędzy.

16. Nie odpowiadamy za awarie i ich skutki od nas niezależne.

17. Obiekt może odmówić przyjęcia Gościa, którego stan wskazuje na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających.